25 lipca 2024
Jak wybrać bukmachera?

Jak wybrać bukmachera?

Jak wybrać bukmachera? Obecnie coraz więcej osób interesuje się tym sektorem. Warto zaznaczyć, że bukmacherzy są w naszym kraju legalni. Aby jednak postawić zakłady zgodnie z opisem, musisz wybrać właściwy podmiot. Co jeszcze jest tu ważne przy podejmowaniu ostatecznej decyzji? Sprawdź, czym się kierować, aby wybrać właściwe rozwiązanie.

Bukmacherzy powinni być przede wszystkim legalni

1 lipca 2017 roku weszły w życie znowelizowane przepisy dotyczące gier hazardowych. Dokument ten na zawsze zmienił polski rynek gier. Wcześniej działały na nim różne podmioty. Nie tylko w kraju, ale także za granicą. Niestety konkurencja o klienta nie jest uczciwa. Polskie firmy hazardowe płacą podatki, podczas gdy zagraniczne firmy hazardowe nie. Dlatego mogą oferować wyższe kursy. To niesprawiedliwe. Ustawa o grach hazardowych reguluje wszystkie najważniejsze aspekty.

Jak wybrać bukmachera?
Jak wybrać bukmachera?

Od ponad pięciu lat funkcjonowanie polskiego rynku gier uzależnione jest od tego, czy dany podmiot posiada koncesję. Wydawany jest na sześć lat (po tym czasie należy ponownie wystąpić o dokument). Tylko w ten sposób można legalnie oferować gry hazardowe w Polsce. Warto zaznaczyć, że licencje wydawane są oddzielnie dla podmiotów stacjonarnych i internetowych.

Oto bukmacherzy, których powinieneś szukać! W rzeczywistości od czasu wprowadzenia znowelizowanej ustawy hazardowej wielu nielegalnych bukmacherów zrezygnowało z oferowania usług bukmacherskich w Polsce. Nadal jednak można je znaleźć w Internecie. Więc musisz być bardzo ostrożny. Jeśli zarejestrujesz się w takich nielegalnych firmach, a następnie postawisz tam zakłady, poniesiesz konsekwencje prawne. Dlatego wybieraj tylko zweryfikowanych bukmacherów.

Warto w tym celu skorzystać np. z zasobów serwisu: https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Obecnie działające w Polsce Wszystkie osoby prawne . Z wyżej wymienionych portali rządowych masz możliwość znalezienia miejsc, w których możesz obstawiać zakłady w stałych punktach i online za darmo. Alternatywnie możesz przejrzeć zasoby Rejestru Domen Zabronionych (https://hazard.mf.gov.pl/). W razie wątpliwości wpisz tutaj nazwę konkretnego bukmachera online. Jeśli dana firma jest legalna, nie powinna pojawiać się w zasobie.

Atrakcyjny bonus na start

Co jeszcze należy wziąć pod uwagę przy wyborze bukmachera? Bonusy powitalne są bardzo ważne. W ten sposób możesz szybko zwiększyć stan swojego konta. Każdy bukmacher stara się jak najbardziej wyróżnić. Konkurencja na polskim rynku gier zaostrza się z roku na rok. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich graczy. Jako poszczególni bukmacherzy starają się oferować coraz lepsze pakiety powitalne.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze? Nie tylko suche liczby mają znaczenie. Musisz przeczytać więcej o zasadach i warunkach konkretnej promocji. Dlatego konieczne jest zrozumienie, jakie są warunki uwolnienia środków bonusowych. Niestety, nie wszystkie promocje są tak atrakcyjne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Czasami gracze otrzymują dużo pieniędzy, ale warunki związane z wydaniem środków są trudne do wyegzekwowania. W rezultacie cały bonus (lub jego większość) przepada… dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na takie rzeczy, jak: rodzaj kuponu (akceptowany podczas obrotu bonusem), minimalne kursy i termin, w którym ten bonus może trzeba się zająć.

Wiele opcji wpłat i wypłat

Zakłady online są bardzo wygodne. Jednak zanim będziesz mógł umieścić swój premierowy kupon, najpierw musisz się zarejestrować, a następnie dokonać wpłaty. Lepiej wybrać bukmachera, który oferuje wiele możliwości w zakresie transakcji finansowych. Dzięki temu będziesz mógł szybko dokonywać wpłat i wypłat.

Jaki jest najpopularniejszy wybór? Wiele osób używa swoich kont bankowych do dokonywania wpłat. Nie ma też problemu z wyborem wariantu jak m.in. Karty kredytowe, portfele internetowe, Blik, PayPal itp. Co jest tu szczególnie ważne? Przed użyciem konkretnego wariantu należy dokładnie sprawdzić warunki. Dotyczy to między innymi czasu realizacji i ewentualnych opłat za daną transakcję finansową. Porządny bukmacher dba o to, aby wszystko odbyło się nie tylko szybko, ale również tanio i bezpiecznie.

Szeroki zakres, wysokie szanse

Jeśli chcesz inwestować w zakłady sportowe, warto wybrać firmę, która oferuje dużą liczbę wydarzeń bukmacherskich. Wbrew temu, co niektórzy mogą sądzić, istnieje wiele opcji. Na przykład u najlepszych bukmacherów gracze mogą obstawiać najpopularniejsze sporty lub sporty niszowe. Dostępne również: wirtualna szkoła, rekreacyjny poker czy gry karciane. Wybierając bukmachera, zwróć uwagę na kursy. Od nich w dużej mierze zależą możliwe bonusy.