25 lipca 2024
Naturalne i skuteczne kosmetyki nawilżające

Naturalne i skuteczne kosmetyki nawilżające

Naturalne i skuteczne kosmetyki nawilżające oraz woda, która determinuje i reguluje wszystkie funkcje organizmu. Przede wszystkim odpowiada za zdrowie i piękno skóry. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie zapomnieć o nawilżeniu skóry, ponieważ nieprawidłowa gospodarka wodna powoduje, że produkcja kolagenu i elastyny natychmiast spada, elastyczność gwałtownie maleje. Skóra staje się bezbronna przed agresywnymi czynnikami środowiska, uruchamiane są procesy starzenia.

Z pomocą przychodzą kosmetyki nawilżające zawierające w swoim składzie kwas hialuronowy (naturalnie obecny w organizmie), mocznik, witaminę B5, które tworzą hydrofilny film wzmacniający barierę ochronną naskórka. Doskonale sprawdzają się w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia skóry.

Składniki kosmetyków nawilżających

Wilgotność i zdrowie skóry zależy nie tylko od substancji zawartych w preparatach kosmetycznych, ale także od stylu życia, dobrego odżywiania i regularnej pielęgnacji. Dla prawidłowego funkcjonowania naskórka nawilżenie skóry musi być optymalne, jest to klucz do młodzieńczej i zdrowej skóry. Kosmetyki nawilżające Skin Ceuticals Hydrating B5 zawierające w swoim składzie: kwas hialuronowy, witaminę B5, mocznik gwarantują prawidłowe nawodnienie skóry i są odpowiednie dla każdego typu skóry, przyczyniają się do stymulacji regeneracji komórek.

Wraz z wiekiem spada zdolność skóry do samodzielnego utrzymywania optymalnego poziomu nawilżenia. Ponadto pod wpływem czynników zewnętrznych zostaje naruszona bariera ochronna skóry, co prowadzi do odwodnienia i przyspieszenia procesów starzenia. Kosmetyki nawilżające zapewniają długotrwałe nawilżenie skóry i niwelują objawy odwodnienia a także odżywiają skórę. Stosując kosmetyki według zaleceń producenta można uzyskać nieinwazyjną biorewitalizację, ponieważ wklepując każdego dnia produkt ze składnikami odżywczymi bez iniekcji wnikają one w głębokie warstwy skóry. Jest to bardzo skuteczne w przypadku zmian związanych z wiekiem, odwodnienia, zmarszczek mimicznych, obniżonej elastyczności i napięcia skóry.

Polecamy kosmetyki naturalne :

Jak działa formuła kosmetyków nawilżających – kwas hialuronowy wzbogacony witaminą B5?

Kosmetyki nawilżające na bazie kwasu hialuronowego, witaminy B5 i mocznika nawilżają skórę, dostarczając jej składników odżywczych, których potrzebuje do zachowania piękna i zdrowia. Systematycznie nakładane preparaty:

   • Utrzymują optymalny poziom nawilżenia skóry bez zatykania porów
   • Nadają skórze miękkość, elastyczności i gładkości
   • Eliminują uczucie ściągnięcia
   • Aktywują regeneracyjne właściwości skóry
   • Poprawiają koloryt skóry
   • Wzmacniają barierę lipidową naskórka
   • Zmniejszają zaczerwienienia, podrażnienia i swędzenie
   • Nadają skórze zdrowy wygląd i blask.

Wpływ składników nawilżających na skórę?

Kwas hialuronowy to swego rodzaju rezerwuar, łączący setki i tysiące cząsteczek wody. Składnik zwiększa poziom nawilżenia skóry z naruszoną barierą ochronną lub skóry starzejącej się, stymuluje regenerację. Kwas hialuronowy to naturalna substancja występująca w skórze, odpowiedzialna za jej nawodnienie i wzmocnienie. Dba o utrzymanie właściwej kondycji skóry oraz zwiększa aktywność procesów jej regeneracji.

Naturalne i skuteczne kosmetyki nawilżające
Naturalne i skuteczne kosmetyki nawilżające

Kosmetyki nawilżające z delikatną konsystencją, są łatwe do nakładania na skórę i szybko się wchłaniają. Produkt w płynie Skin Ceuticals Hydrating B5 został wyprodukowany z myślą o poprawieniu nawilżenia skóry, jej prawidłowej pielęgnacji, przeznaczony do każdego rodzaju skóry.

Witamina B5 wspomaga przyspieszenie reakcji metabolicznych w komórkach i poprawia regenerację. Pozostawia skórę jędrną i gładką. To główny składnik umożliwiający prawidłowe funkcjonowanie skóry a jej niedobór objawia się nadmiernym złuszczaniem naskórka. Witamina B5, która wnika w głąb skóry, przyczynia się do lepszego jej nawilżenia, poprawia elastyczność skóry, niweluje różnego rodzaju podrażnienia oraz nasila procesy regeneracji.

Ta witamina sprzyja głębszemu wnikaniu kwasu hialuronowego w głąb skóry, utrzymuje jej koloryt oraz zapobiega pojawianiu się wczesnych zmarszczek. Mocznik wchodzi w skład naturalnego czynnika nawilżającego skóry, jest niczym gąbka zbiera i zatrzymuje wilgoć w górnych warstwach naskórka, ogranicza utratę wilgoci, gwarantuje długotrwałe nawilżenie, stymuluje złuszczanie. Zapewnia skórze zdrowy wygląd, gładkość i elastyczność. Mocznik nie tyle nawilża skórę, ile optymalizuje jej bilans wodny, a to nieoceniona usługa.

Podsumowanie

Ponadczasowe kosmetyki nawilżające są wolne od parabenów, sztucznych barwników i zapachów oraz nie są testowane na zwierzętach. Zawierają w swoim składzie bezpieczne i dobroczynne składniki, które pomagają prawidłowo nawilżyć skórę. Wykorzystywanie substancji naturalnie obecnych w skórze powoduje ich łatwe wchłanianie i przyswajanie. Zawarte w płynie Skin Ceuticals Hydrating B5 składniki nie powodują podrażnień, ponieważ są biozgodne.

Stosowanie kosmetyków naturalnych z takimi składnikami jak: kwas hialuronowy, witamina B5, mocznik jest najprostszą drogą do skutecznego nawilżenia. Wystarczy za pomocą opuszków palców raz lub dwa razy dziennie nanosić na oczyszczoną skórę od 3-5 kropli: na twarz, szyję oraz dekolt. Nie należy stosować w okolicach oczu.